تهران ، شهرک شریعتی خیابان مهران پلاک ۹۸

از شنبه تا پنجشنه از ساعت ۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰

سؤالات متداول

لطفاَ قبل از ارسال ایمیل مطالب زیر را مطالعه بفرمایید.

ارسال رایگان در شهر تهران به چه صورت است؟

با سپاس از خرید آنلاین شما،در صورتیکه خرید برنج شما از فروشگاه اینترنتی برنج یاب بالاتر از ۵۰ کیوگرم باشد،سیتم به صورت اتوماتیک سفارش شما را برای ارسال فوری و رایگان به مدیریت فروشگاه ارسال کرده و در کمتر از ۶ ساعت سفارش شما ارسال میگردد.

ارسال سفارشات کمتر از ۵۰ کیوگرم برنج چگونه است؟

با سپاس از خرید شما از فروشگاه برنج یاب،در صورتیکه سفارش خرید شما کمتر از ۵۰ کیلوگرم برنج باشد شما میتوانید با پرداخت هزینه ارسال،سفارش خود را در همان روز تحویل بگیرید و یا در نوبت ارسال رایگان قرار گرفته و در اولین ارسال به منطقه سکونتتان سفارش خود را تحویل بگیرید.

آیا روش پرداخت درب منزل در سفارش خرید فروشگاه وجود دارد؟

با سپاس از خرید شما از فروشگاه برنج یاب،روش پرداخت در سفارشات فروشگاه برنج یاب به صورت پرداخت امن و از درگاه امن بانک های رسمی کشور می باشد و پرداخت درب منزل در سفارشات فعال نیست.

امنیت سایت و خرید از آن چطور است؟

با سپاس از خرید شما از فروشگاه برنج یاب،این فروشگاه از پروتکلهای امن https و پرداخت امن درگاه های رسمی بانکی استفاده می کند.

آیا فروشگاه برنج یاب فقط در زمینه برنج فعالیت میکند؟

با سپاس از خرید شما،در فاز اول راه اندازی فروشگاه اینترنتی برنج یاب بخش فروش برنج ایرانی فعال شده است و در فازهای بعدی به امید خداوند متعال بخش های حبوبات و برنج هندی و … راه اندازی خواهد شد.

آیا محصولات فروشگاه تخفیف هم دارند؟

با سپاس از خرید شما،گروه برنج یاب در نظر دارد برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی خود تخفیف های ویژه ای برای مشتریان وفادار و نیز تخفیف های مناسبتی برای محصولات خود در نظر بگیرد که از طرق همین سایت و یا از صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام به اطلاع مشتریان عزیز خواهیم رساند.

با ایمیل در ارتباط باشید

ایمیل پشتیبانی و ارتباط با ما

info@berenjyaab.ir